» دسته‌بندی نشده » سالمندان جهت واکسیناسیون کرونا «تلفنی» دعوت می‌شوند

سالمندان جهت واکسیناسیون کرونا «تلفنی» دعوت می‌شوند

اردیبهشت ۸, ۱۴۰۰ 2۰

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آبتین حیدر زاده امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز واکسیناسیون عمومی سالمندان بالای ۸۰ سال علیه بیماری کرونا در گیلان، اظهار کرد: واکسیناسیون سالمندان بالای ۸۰ سال همه‌روزه با فراخوان مراقبان بهداشت که طی تماس تلفنی صورت می‌گیرد، در مراکز تعیین‌شده در سطح استان از روز گذشته در استان آغازشده است.

وی با بیان اینکه اخبار رسمی بهداشت و درمان در شرایط کنونی صرفاً باید از رسانه‌های رسمی و سایت دانشگاه دنبال شود، گفت: شاهد هستیم که در فضای مجازی خبری مبنی بر مراجعه حضوری سالمندان ۸۰ سال و بالاتر به سالن ملوان در فلکه نیروی دریایی منتشرشده که این خبر از اساس کذب بوده و جهت واکسیناسیون سالمندان، مراقبان سلامت برای مراجعه آن‌ها به پایگاه‌های واکسیناسیون تماس خواهند گرفت.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از زندگی بیش از ۵۵ هزار سالمند بالای ۸۰ سال در استان گیلان خبر و افزود: برای واکسیناسیون این جمعیت محدودیتی در تأمین واکسن کرونا وجود ندارد.

حیدر زاده همچنین با اشاره به واکسیناسیون جانبازان گیلانی علیه کرونا ویروس، بیان کرد: درمجموع یک هزار و ۶۰۵ نفر از جانبازان ۵۰ درصد به بالا و شیمیایی واکسینه خواهند شد که حدود ۴۰۷ نفر از این افراد در رشت و بقیه در سایر شهرستان‌ها و در مراکز بهداشت منتخب ایمن‌سازی می‌شوند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×