» دسته‌بندی نشده » حل مشکل واحدهای تولیدی گیلان در دستور کار دستگاه قضا

حل مشکل واحدهای تولیدی گیلان در دستور کار دستگاه قضا

اردیبهشت ۸, ۱۴۰۰ 2۰

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری به همراه سیدمهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان از دو کارخانه فرآوری و ساخت قطعات خودروی ایران و پایا کلاچ در شهر صنعتی رشت بازدید کرد.

دادستان مرکز استان گیلان در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حمایت از کارخانه‌های تولیدی به مهم‌ترین اولویت مسوولان در گیلان تبدیل شده است، اظهار کرد: در سالن موانع‌زدایی و پشتیبانی و حمایت از تولید، یکی از اهداف دادستانی رفع موانع تولیدی در استان بوده و در این راه از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنیم.

سیدمهدی فلاح میری با اشاره به ظرفیت واحدهای تولیدی در استان در راستای حمایت از تولید گفت: در این دو کارخانه نزدیک به یک‌هزار کارگر مشغول  به‌کار هستند که نشان دهنده ظرفیت واحدهای تولیدی در استان است.

وی با اشاره به اهداف بازدید از دو کارخانه دو کارخانه فرآوری و ساخت قطعات خودروی ایران و پایا کلاچ افزود: در بازدیدی که از این کارخانه‌ها داشتیم عدم تخصیص و کمبود مواد اولیه و گشایش اعتبارات اسنادی داخلی از مشکلات این دو کارخانه است.

دادستان مرکز استان گیلان با تاکید بر لزوم توجه به حل مشکلات کارخانه‌های فرآوری و ساخت قطعات خودرویی بیان کرد: قطعات فولادی تخصیص داده شده به این دو کارخانه یک چهارم نیاز آنان است و رفع این مشکل از طریق مراجع ذیربط در دستور کار دستگاه قضا قرار دارد.

فلاح‌میری با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در راستای عدم تعطیلی کارخانه‌های استان گیلان تصریح کرد: دستگاه قضا در راستای حمایت از تولیدکنندگان از واحدهای تولیدی حمایت کرده و عزم بانک های استان رفع مشکلات واحدهای تولیدی در گیلان است.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×