» دسته‌بندی نشده » اکبری مقدم مدیرعامل منطقه آزاد انزلی شد

اکبری مقدم مدیرعامل منطقه آزاد انزلی شد

اردیبهشت ۵, ۱۴۰۰ 0۰

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، با حکم مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی» منصوب شد.

«حمیدرضا مؤمنی» در این حکم، «علی اوسط اکبری مقدم» را به‌عنوان «رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی» منصوب کرد.

این حکم به استناد ماده (۶) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و با توجه به تفویض اختیار ریاست محترم جمهوری از سوی دبیر شورای عالی مناطق آزاد صادرشده است.

در حکم «علی اوسط اکبری مقدم» آمده است:

با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نام‌گذاری سال جاری به نام «سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها» از جنابعالی انتظار می‌رود ضمن اهتمام در راستای ارتقاء جایگاه و گسترش و تسهیل تولید در منطقه، با بهره‌مندی از ظرفیت‌های استراتژیک آن منطقه و تلاش به‌منظور رفع موانع تولید و پشتیبانی از صنایع در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، افزایش صادرات و سرمایه‌گذاری و همچنین انتقال فناوری‌های پیشرفته، ارائه خدمات و تسهیلات مناسب باهدف حمایت از تولید داخلی و حضور فعال در بازارهای منطقه‌ای و جهانی، ضمن اتکال به ایزد متعال و تعامل و همکاری با سایر اعضاء هیأت مدیره زمینه تحقق اهداف موردنظر را در منطقه فراهم آورید.

به گزارش فارس، پیش‌ازاین «علی اوسط اکبری مقدم» مسؤولیت معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان بر عهده داشت. از دیگر مسؤولیت‌های وی می‌توان به معاونت عمرانی شهرداری رشت و مدیرکلی نوسازی مدارس گیلان اشاره کرد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

 


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×