» دسته‌بندی نشده » مجلس پیگیر وضعیت بلاتکلیف ناظران چای است

مجلس پیگیر وضعیت بلاتکلیف ناظران چای است

فروردین ۲۸, ۱۴۰۰ 1۰

سید علی آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به مطالبه ناظران چای برای تعیین تکلیف وضعیت و امنیت شغلی خود  اظهار کرد: ناظران سازمان چای هرساله با شرکت‌های واسطه قرارداد حجمی ۶ ماهه منعقد می‌کنند که این امر باعث شده تا ثبات و امنیت شغلی نداشته باشند.

وی با بیان اینکه ناظران چای باوجود سابقه زیاد، میزان تحصیلات بالا و حقوق کم از هیچ‌گونه امنیت شغلی برخوردار نیستند، گفت:  بیش از ۴۰۰ نفر از ناظران صنعت چای علیرغم سابقه بیش از ۱۰ ساله  همچنان وضعیت شغلی و استخدامی مشخصی نداشته و از این بلاتکلیفی رنج می‌برند.

نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر پیگیری نمایندگان مردم در مجلس یازدهم برای تحقق این مطالبه چای‌کاران افزود: بسیاری از این ناظران بهترین سال‌های عمر خود از دوران جوانی  در کارخانجات چای‌سازی سپری کرده و برای رونق چای ایرانی کوشیدند اما بعد از گذشت این سال‌ها  همواره مهجور و مغفول مانده‌اند.

آقازاده رفع مطالبه ناظرین چای را از  دغدغه‌های خود دانست و افزود: پیگیری‌های انجام‌شده توسط چای‌کاران و نظر مثبت نمایندگان، مؤید نتایج خوبی دراین‌باره خواهد بود و ما به‌طورجدی تلاش می‌کنیم تا ناظرین چای به نتایج مطلوب دست پیدا کنند.

انتهای پیام/۳۳۸۹


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×