خلیل بهروزی فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به حادثه مذبوحانه سایت نطنز اظهار کرد: این حادثه یقیناً از سوی ایادی استکبار ازجمله آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده است.

وی با تأکید بر اینکه کسانی که در سایت نطنز متولی بوده و مسؤولیت آن را بر عهده داشتند باید بیشتر مراقبت می‌کردند، افزود: وزارت امور خارجه، شورای عالی امنیت ملی، وزارت اطلاعات و همچنین سازمان انرژی اتمی باید در این راستا پاسخگوی ملت ایران باشد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسئله نفوذ و تأکید چندین‌باره رهبر معظم انقلاب در این رابطه گفت: نمی‌توان نقش نفوذی‌ها را در رابطه با این حادثه و موارد مشابهی که در کشور رخ می‌دهد نادیده گرفت.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به مذاکرات برجام و شائبه ازسرگیری مجدد مذاکرات هسته‌ای تصریح کرد: روسایی که دور یک میز مذاکره می‌نشینند و هم‌زمان حوادث این‌چنینی در کشور پدید می‌آید نمی‌تواند با یکدیگر ارتباطی نداشته باشد و باید به این اعتقاد داشت که دشمن در تلاش است به ملت ایران آسیب جدی وارد کند.

بهروزی فر با اشاره به عناد همیشگی دشمنان علیه پیشرفت و توسعه کشور بیان کرد: برخی‌ها در داخل و کشور همیشه دشمنی داشته و هیچ‌گاه مایل نیستند پیشرفت و رشد جوانان ایرانی به‌ویژه پیشرفت‌های هسته‌ای کشور را ببینند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن اقدام‌ مذبوحانه استکبار و ایادی نفوذی آن‌ها در داخل کشور گفت: دولت باید پاسخی قاطعانه و درخور به عاملان این خرابکاری بدهد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸/ر