» دسته‌بندی نشده » دولت پاسخگوی حادثه سایت نطنز باشد

دولت پاسخگوی حادثه سایت نطنز باشد

فروردین ۲۵, ۱۴۰۰ 1۰

خلیل بهروزی فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به حادثه مذبوحانه سایت نطنز اظهار کرد: این حادثه یقیناً از سوی ایادی استکبار ازجمله آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده است.

وی با تأکید بر اینکه کسانی که در سایت نطنز متولی بوده و مسؤولیت آن را بر عهده داشتند باید بیشتر مراقبت می‌کردند، افزود: وزارت امور خارجه، شورای عالی امنیت ملی، وزارت اطلاعات و همچنین سازمان انرژی اتمی باید در این راستا پاسخگوی ملت ایران باشد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسئله نفوذ و تأکید چندین‌باره رهبر معظم انقلاب در این رابطه گفت: نمی‌توان نقش نفوذی‌ها را در رابطه با این حادثه و موارد مشابهی که در کشور رخ می‌دهد نادیده گرفت.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به مذاکرات برجام و شائبه ازسرگیری مجدد مذاکرات هسته‌ای تصریح کرد: روسایی که دور یک میز مذاکره می‌نشینند و هم‌زمان حوادث این‌چنینی در کشور پدید می‌آید نمی‌تواند با یکدیگر ارتباطی نداشته باشد و باید به این اعتقاد داشت که دشمن در تلاش است به ملت ایران آسیب جدی وارد کند.

بهروزی فر با اشاره به عناد همیشگی دشمنان علیه پیشرفت و توسعه کشور بیان کرد: برخی‌ها در داخل و کشور همیشه دشمنی داشته و هیچ‌گاه مایل نیستند پیشرفت و رشد جوانان ایرانی به‌ویژه پیشرفت‌های هسته‌ای کشور را ببینند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن اقدام‌ مذبوحانه استکبار و ایادی نفوذی آن‌ها در داخل کشور گفت: دولت باید پاسخی قاطعانه و درخور به عاملان این خرابکاری بدهد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸/ر


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×