به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، عصر امروز ملوان بندرانزلی در هفته بیستم لیگ دسته اول در ورزشگاه تختی توانست تیم رایکای بابل را یک‌بر صفر شکست دهد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار با ترکیب ابوالفضل عباسی، عیسی پرتو، میعاد یزدانی، رسول ناصر بخت، مهدی هاشمی نژاد، مهدی نیایش پور، اصغر نصیری، سهیل فداکار، فربد بلوک باشی، وحید فارغ و سبحان پسندیده رو در روی تیم رایکا قرار گرفت.

تیم رایکا بابل نیز با ترکیب سعید ابراهیم پور، ناصر رضایی، محسن آقایی، میلاد باقری، حسین رسولی، میلاد سوری، یاسر حاتم زاده، میثم کریمی، علی خسرونژاد، امین رضایی و سامان نورمحمدی مقابل تیم ملوان بندرانزلی قرار گرفت.

دو تیم ملوان انزلی و رایکا بابل در حالی در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که هر دو تیم در هفته نوزدهم از رقابت‌ها حریفان خود را شکست داده بودند و باروحیه مناسب در این دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفتند، همچنین تیم رایکا بابل به علت بستری بودن سرمربی خود، نادر دست‌نشان در بیمارستان از حضور او در این دیدار محروم بود.

در نیمه اول بازی هر دو تیم بازی زیبا و پربرخوردی را از خود نشان دادند که بعضاً با اعتراضاتی از سوی هر دوتیم به وجود آمد و داور بازی چند بار از کارت زرد استفاده کرده و یکبار نیز از کارت قرمز برای اخراج کردن یاسر حاتم زاده بازیکن تیم رایکا استفاده کرد.

درنهایت در دقیقه ۳۶ بازی ملوانان بر روی موقعیت یک کرنر با ضربه سر عیسی پرتو دروازه تیم رایکا بابل را باز کرد و با همین نتیجه نیمه اول را به سود خود تمام کرد‌‌.

در نیمه دوم بازی تیم ملوان انزلی بیشترین سهم مالکیت توپ و ایجاد موقعیت را داشت و در یک صحنه نیز به گل رسید اما داور بازی آن‌ها خطا تشخصی داد و دیدار دو تیم تا پایان نیمه دوم با همان نتیجه باقی ماند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸