» دسته‌بندی نشده » گوش کردن و ارتباط با حرف مردم نیاز به اعتبار و بودجه ندارد

گوش کردن و ارتباط با حرف مردم نیاز به اعتبار و بودجه ندارد

بهمن ۷, ۱۳۹۷ 4۰

به گزارش گیل سو، محمد رنجبر ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: ایام فاطمیه امسال با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هم‌زمان‌شده و ضمن حفظ حرمت و شأن ایام فاطمیه باید چهلمین سالگرد انقلاب گرامی داشته شود.

وی با اشاره به فتنه‌انگیزی‌های همیشگی دشمن علیه ایران گفت: استکبار همواره به دنبال ضربه زدن به کشور است و برای تحقق نقشه خود از هیچ برنامه‌ای دریغ نمی‌کند.

سرپرست فرمانداری لنگرود با بیان اینکه پیشرفت بدون نقد امکان‌پذیر نیست افزود: یک مسؤول زمان به رشد می‌رسد که نخست خود نقدپذیر باشد و فضای نقد را فراهم کند تا کم و کاستی‌ها را شناخته و برای بهبود وضعیت تلاش کند.

رنجبر با اشاره به لزوم دقت در شرایط انتقاد تصریح کرد: آنچه باید در نقد کردن در نظر گرفت این است که نقد کردن و نقد شدن در چه فضایی مطرح می‌شود که باعث سوءاستفاده افراد سودجو قرار نگیرد بلکه برای بهبود وضعیت باشد.

وی با تأکید بر اینکه باید ارتباط خود را با مردم بیشتر کنیم بیان کرد: گوش کردن و ارتباط با حرف مردم نیاز به اعتبار و بودجه ندارد، نباید این‌گونه باشد که چون بودجه نداریم به روستاها سرکشی نشود و به مردم توجه نشود.

سرپرست فرمانداری لنگرود با بیان اینکه روسای ادارات روزهای سه‌شنبه را مختص مردم قرار دهند و از سرکشی یا مأموریت در این روز بپرهیزند گفت: وقتی از اداره‌ای ارباب‌رجوع برای حل مشکل خود به فرمانداری یا استانداری مراجعه می‌کند به این معنی است که کار مردم در آن اداره پیگیری و حل نمی‌شود.

رنجبر با تأکید بر لزوم وحدت و پرهیز از تفرقه‌افکنی افزود: بهترین کار برای خنثی کردن توطئه‌های دشمن خدمت بی‌منت به مردم است که این موجب دلگرمی و همراهی بیشتر آحاد ملت با نظام و انقلاب می‌شود.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×