» دسته‌بندی نشده » نسخه‌های بانک جهانی جایگزین اقتصاد مقاومتی شده است

نسخه‌های بانک جهانی جایگزین اقتصاد مقاومتی شده است

فروردین ۱۹, ۱۴۰۰ 3۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از صومعه‌سرا، سردار غلامرضا سلیمانی عصر امروز در مسجد جعفری این شهرستان با بیان اینکه بسیجیان در ترویج فرهنگ شهادت در جامعه نقش بسیار مهمی دارند، اظهار کرد: تمامی بسیجیان در کشور خود را سرباز مخلص نظام و مرد دانسته و باید انرژی خود را در مسیر انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ شهادت بگذارند.

وی با اشاره به نقش انقلاب اسلامی در گسترش فرهنگ مردم‌سالاری اسلامی در بین جوامع اسلامی گفت: بسیاری از کشورهای اسلامی آرزوی استقرار حکومت اسلامی و مردم‌سالاری دینی را داشته و امام راحل (ره) سایه تفضلات الهی موفق شدند  این موهبت الهی را شامل حال مردم شریف ایران کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تنها راه جلوگیری از غارت منابع مسلمانان را آزاد شدن جهان اسلام از زیر سایه سلطه دانست و بیان کرد: استکبار جهانی به‌خوبی آرمان‌های جهان اسلام را شناخته و اگر جهان اسلام از سلطه استکبار خارج شود به‌راحتی دچار فروپاشی می‌شود.

سلیمانی با تأکید بر لزوم توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری در جامعه افزود: در میادینی که اجازه داده شد مردم اوامر رهبر را پیاده‌سازی و ملت این مسیر را دنبال کنند موفق بودیم و دنیا در این زمینه‌ها از ما الگوبرداری کرده کمااینکه مردم در ایام کرونا با کمک‌های مؤمنانه اتحاد و همدلی خود را نشان دادند.

وی با انتقاد از تفکر اقتصاد لیبرالی در برخی از کشورهای مسلمان تصریح کرد: در کشور به‌جای توجه به اقتصاد مقاومتی، نسخه‌های بانک جهانی پیاده شده و اقتصاد لیبرالی منجر به تولید فقر شده و فاصله طبقاتی را افزایش می‌دهد لذا باید مسیر غلط اقتصادی کشور اصلاح شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین نقش مردم در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی را بسیار مؤثر دانست و گفت: اگر اجازه داده شود تا مردم در امور اقتصاد مقاومتی نقش‌آفرینی کنند مشکلات حل می‌شود اما اگر این‌گونه نباشد به سمت وابستگی می‌رویم.

سلیمانی با اشاره به اینکه مسیر غلط در مدیریت اقتصاد کشور بر معیشت مردم تأثیر مثبتی ندارد، بیان کرد: متأسفانه مسیر اقتصادی کشور بر مبنای نرم‌افزار اسلامی نبوده و تأثیر مستقیم و مثبتی بر زندگی مردم ندارد لذا باید تلاش شود تا مردم وارد عرضه شوند زیرا در این صورت فشار دشمن کاهش پیدا می‌کند.

وی با اشاره به تأثیر مستقیم مشارکت مردم در انتخابات سال ۱۴۰۰ در قوی‌تر شدن انقلاب اسلامی افزود: استکبار با بهره‌گیری از مشکلات معیشتی مردم سعی دارد بگوید که حضور مردم در انتخابات تأثیری در سرنوشت آنان ندارد درحالی‌که حضور مردم در انتخابات منجر به موفقیت نظام اسلامی و همچنین استحکام آن می‌شود.

انتهای پیام/۳۳۸۹/س


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×