» دسته‌بندی نشده » ایجاد دوقطبی از راهکارهای جریان رقیب در انتخابات

ایجاد دوقطبی از راهکارهای جریان رقیب در انتخابات

فروردین ۱۸, ۱۴۰۰ 1۰

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، کمیل خجسته عصر امروز در دورهمی فعالان مجازی گیلان در سالن اجتماعات ایثار و شهادت با بیان اینکه در ایام انتخابات باید دورهمی‌های فعالان مجازی بیشتر برگزار شود، اظهار کرد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری باید دورهمی‌های مجازی را بیشتر برگزار کنیم، زیرا این انتخابات مجازی‌ترین انتخابات تاریخ در جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به نقش تولیدکنندگان محتوا در کشور گفت: تولیدکنندگان محتوا در داخل کشور امروزه نمی‌توانند هر محتوایی را تولید کند زیرا متهم به تروریست بودن می‌شوند.

کارشناس علوم رسانه با تأکید بر لزوم توجه به روی کار آمدن گزینه متبوع در تراز انقلاب اسلامی بیان کرد: امروزه مسئله افکار عمومی روی‌کار آمدن گزینه متبوع در تراز انقلاب اسلامی بوده و تنها راهکار برای تحقق این مهم افزایش مشارکت است، لذا در این راستا باید طراحی عملیات شود.

خجسته با اذعان به اینکه جوانان و دانشجویان افسران جنگ جرم در مقابل هجمه فرهنگی استکبار هستند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در چهار دیدار اخیر خود با دانشجویان خواستار توجه به فضای مجازی و مقابله با هجمه‌های فرهنگی استکبار را داشته و این امر نشان‌دهنده نقش مهم جوانان در پیشبرد اهداف انقلاب است.

وی یکی از برنامه‌های جریان رقیب برای پیروزی در انتخابات سال ۱۴۰۰ را ایجاد دوقطبی مذاکره یا عدم مذاکره دانست و گفت: مقام معظم رهبری در فرمایشات مختلف راه برون‌رفت کشور از این شرایط را توجه به تولید داخلی و اقتصاد مشخص کرده ولی جریان رقیب می‌گوید اقتصاد را با مذاکره برطرف می‌کنم که این منجر به ایجاد دوقطبی در کشور می‌شود.

کارشناس علوم رسانه با تأکید بر ایجاد وحدت در میان جریان انقلاب افزود: ایدئولوژی جریان مقابل در انتخابات، توجه به غرب و مذاکره با کشورهای اروپایی است لذا جریان انقلاب برای موفقیت در انتخابات باید برنامه‌های خود در مدت‌زمان باقی‌مانده را به مردم ارائه دهد.

خجسته یکی از نقاط قوت تیم رسانه‌ای جریان رقیب را شانتاژهای رسانه‌ای دانست و تصریح کرد: در دوره قبل انتخابات ریاست‌جمهوری، تیم رسانه‌ای جریان مقابل با شانتاژهای رسانه‌ای مثل دیوار کشیدن در پیاده‌رو، ترس در دل جامعه ایجاد کرد و به موفقیت رسید.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×