» دسته‌بندی نشده » ۳ مقصد احتمالی و موردعلاقه زیدان برای مربیگری

۳ مقصد احتمالی و موردعلاقه زیدان برای مربیگری

اسفند ۱۱, ۱۴۰۲ 0۰


به گزارش مشرق، زیدان پس از ترک رئال مادرید دیگر هدایت هیچ تیمی را برعهده نگرفت و همچنان دور از هیاهوی دنیای فوتبال مشغول سپری کردن وقتش با خانواده است.

این در حالی است که نام او در طول این مدت بارها و بارها در کنار نام باشگاه‌های بزرگی چون منچستریونایتد و حتی بایرن مونیخ مطرح شده و به نظر می‌رسد که او با توجه به عملکرد خوبش در رئال مادرید مورد توجه بسیاری قرار دارد.

حالا گراوسن که پیش از این سابقه بازی در کنار او در رئال مادرید را داشته در گفت‌وگو با کانال دیسکاوری مدعی شده است که از تیم‌های مدنظر این اسطوره فوتبال فرانسه برای بازگشت به فوتبال و دنیای مربیگری خبر دارد.

او در پاسخ به سوالی در این باره گفت: «من دو سال پیش در مادرید با زیدان حرف زدم و او به من گفت که تنها سه تیم است که دوست دارد آنها را قبول کند. مارسی، رئال مادرید و تیم ملی فرانسه. او دقیقا همین را به من گفت.

گراوسن درباره علاقه یونایتد به زیدان اضافه کرد: «تیمی که او در مادرید داشت واقعا فوق‌العاده بود. او خودش از ابتدا همه چیز را آماده کرد اما شرایط در منچستریونایتد کاملا متفاوت است. من نمی‌دانم که در حال حاضر چطور می‌توان این تیم را به درستی مدیریت کرد.»منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

مشرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×