ناصر زحمتکش امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه داماش گیلان هیچ‌گونه بدهی از فصول پیشین ندارد، اظهار کرد: تسویه حساب با تمامی اعضای تیم داماش گیلان انجام شده و برخی جریمه انضباطی شده‌اند و در مجموع جزو نخستین تیم‌های لیگ یکی هستیم که کارت بازیکنان‌مان صادر شد. 

وی با اشاره بر اینکه منتظر عمل به تعهدات نعیمی، متقاضی خرید باشگاه است، گفت: مادامی‌که تعهدات متقاضی خرید جامه عمل به خود نگیرد، حمایت خود از داماش را دریغ نکرده و به‌ عنوان مالک تمامی هزینه‌های باشگاه را پرداخت می‌کند. 

مالک باشگاه داماش گیلان با بیان اینکه طبق قانون پرداخت بیش از ۲۰ درصد پاداش غیرقانونی است، افزود: فرشاد پیوس فصل گذشته زحمات زیادی کشیده و طبق قرارداد فی‌مابین ملزم به پرداخت ۲۰ درصد پاداش صعود در پلی‌آف هستیم. 

زحمتکش با اشاره به اینکه اکبر میثاقیان پس از نتایج ضعیف از داماش کنار رفت، بیان کرد: میثاقیان با جریمه باشگاه مواجه شده و طلبی از داماش ندارد. 

وی با تاکید بر حمایت از بازیکنان و کادر فنی داماش گیلان گفت: تیم‌مان در پیش فصل زمان کافی برای آماده‌سازی در اختیار نداشت و ظرف هفته‌های آتی تیمی مدنظر هواداران خواهیم بود. 

مالک باشگاه داماش گیلان، هواداران را سرمایه اصلی این باشگاه دانست و افزود: از هواداران که در سرما و گرما و زیر بارش باران ۹۰ دقیقه تیم داماش را تشویق می‌کنند قدردانی کرده و به‌زودی با کسب نتایج مطلوب پاسخ حمایت بی‌مزد و منت‌شان را می‌دهیم. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸
منبع