» دسته‌بندی نشده » مشکلات کشور با ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان حل می‌شود

مشکلات کشور با ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان حل می‌شود

آبان ۲۲, ۱۳۹۹ 1۰

به گزارش گیل سو، عیسی محمدی امروز در جلسه بررسی راهکارهای برون‌رفت از مشکلات کرونایی در اتاق تعاون گیلان که با حضور مدیر یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان گیلانی برگزار شد، اظهار کرد: دستاورد شرکت‌‌های دانش‌بنیان گیلانی در بخش کرونا قابل‌تقدیر بوده و باید با حمایت از این تولیدات موجب تقویت جوانان این کشور برای ادامه راه شد.

وی با بیان اینکه امیدواریم باهمت جوانان مبتکر و خلاق در کشور و استان  گیلان، موجب جهشی بزرگ در همه زمینه‌ها باشیم، گفت: مدیران و تصمیم گیران جامعه وظیفه‌دارند تا با حذف موانع اضافی از سد راه شرکت‌های دانش‌بنیان، جوانان و اشتغال، باعث تسریع در کارها و افزایش تولیدات داخلی شوند.

رئیس اتاق تعاون استان گیلان با تأکید بر حذف بروکراسی‌های اداری از سد راه تولیدکنندگان و کارآفرینان افزود: می‌توان با تعاون، از ظرفیت حال حاضر جمعیت چند هزارتایی شرکت‌های دانش‌بنیان بهره گرفت و مطمئناً مشکلات لاینحل در زمینه‌های مختلف کشور را باوجود  و ظرفیت جوانان و شرکت‌های دانش‌بنیان حل کرد.

عباس رنجی مدیرعامل شرکت پارسی گیل نیز با اشاره به بخشی از فعالیت‌ها و دستاوردهای علمی مجموعه تولیدی این شرکت اظهار کرد: آمادگی خود را جهت تجهیز اتاق‌های تعاون در سراسر کشور به دستگاه ضدکرونا این شرکت اعلام می‌کنم تا ریشه این ویروس کنده شود.

به گزارش فارس، محصول تولیدی شرکت پارسی گیل تاکنون بیش از ۳۰ مجوز و تأییدیه داخلی و بین‌المللی در خصوص از بین بردن و غیرفعال سازی کروناویروس و آنفوآنزا دریافت کرده که این شرکت دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری شهرستان رودسر مستقر است.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×