» دسته‌بندی نشده » گیلان قطب رسانه‌ای بانوان کشور شد

گیلان قطب رسانه‌ای بانوان کشور شد

اسفند ۱۷, ۱۴۰۱ 1۰

به گزارش گیل سو ۲۴، مرتضی کارآموزیان در حاشیه رونمایی از پوستر دومین جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت در هشتمین جشنواره ابوذر در محل تالار ایوان شمس تهران در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اهمیت جایگاه رسانه و نقش اصحاب رسانه به عنوان افسران جنگ نرم در عصر جهاد تبیین اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه با نقش‌آفرینی به‌هنگام و موثر نقش مهمی در ایجاد تمدن نوین اسلامی دارد.

وی با اشاره به نقش بانوان در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی افزود: بانوان اکثریت جمعیت رسانه‌ای کشور را به خود اختصاص دادند که نشان از توانمندی توامان بانوان در عرصه آگاهی‌بخشی و حضور موثر در فعالیت‌های اجتماعی است.

رئیس بسیج رسانه کشور با تاکید بر اینکه اراده امروز دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران این است تا زنان را ابزار سیاسی خود قرار داده و به اهداف سیاسی خود برسد، تصریح کرد: امروزه دشمن با وارونه جلوه دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی درخصوص نقش و توانمندی بانوان در تلاش است تا تصویری غیرواقعی از زنان جلوه داده و با روایت وارونه، تصویری زن‌ستیز از جمهوری اسلامی ایران در دنیا مخابره کند.

کارآموزیان با بیان اینکه دشمن در فتنه‌هایی اخیر زنانه خود نیز دچار خطای محاسباتی شده است، گفت: زنان توانمند و موثر اجتماعی با دستاوردهای علمی، فرهنگی و اجتماعی خود، خودشان در صف اول میدان مقابله با جریان تحریف قرار گرفته و خواب خیالی دشمن را به کابوسی ابدی تبدیل می‌کنند.

وی با اشاره فعالیت رسانه‌ای بانوان بسیج رسانه در بیان دستاوردها و بستر فعالیت بانوان در جمهوری اسلامی عنوان کرد: اولین جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت در تیرماه امسال و ارزیابی بیش از هزار و ۲۲ اثر در سال نخست این جشنواره نشان از عزم راسخ بانوان رسانه‌ای در تقابل با جریان تحریف است.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با اشاره به رونمایی از پوستر دومین جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت در اختتامیه هشتمین جشنواره ابوذر کشور در تالار ایوان شمس تهران بیان کرد: استان گیلان به عنوان قطب رسانه‌ای بانوان کشور معرفی و دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت به استان گیلان اعطا شده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور خاطرنشان کرد: جشنواره حریم رسالت برای دومین سال متوالی به میزبانی سازمان بسیج رسانه استان گیلان برگزار و دبیرخانه جشنواره آثار بانوان رسانه‌ای ایران و جهان اسلام را دریافت و داوری خواهد کرد.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×