روح‌الله متفکرآزاد نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به موافقت رهبر انقلاب با پیشنهاد رئیس قوه‌قضائیه مبنی بر عفو و تخفیف مجازات گسترده متهمان و محکومان اغتشاشات اخیر، گفت: اقدام حکیمانه، هوشمندانه و مبتنی بر حکمرانی الهی و عقلانی است و  نشان می‌دهد که برای ایشان اهمیت دارد که دشمن نتواند از جوانان و مردم ما یارگیری کند.

وی با بیان اینکه این اقدام رهبر معظم انقلاب رایحه خوبی از همدلی و یکپارچکی در کشور خواهد بود و مجددا دشمن را در رسیدن به اهدافش ناکام خواهد کرد، افزود: امیدواریم این عطر خوش رحمت در جامعه باعث نزدیک‌تر شدن دل‌های همگان به یکدیگر شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس با تأکید بر اینکه تصمیم و اقدام رهبر انقلاب بدان معناست که نظام در اوج اقتدار قرار دارد، گفت: وقتی نظام در اقتدار باشد می‌تواند رحمت خود را به نمایش بگذارد و امیدواریم این اتفاق منجر به بهبود شرایط کشور شود و متهمانی که مشمول عفو رهبری شده‌اند در جامعه به رشد کشور کمک کنند.

متفکرآزاد ادامه داد: مقام معظم رهبری در این تصمیم که منجر به رفع سوء‌اثر و سوء‍‌پیشینه محکومان و متهمان می‌شود، حتی به آینده جوانان فریب خورده که تحت تأثیر شرایط و جوسازی‌های رسانه‌های خارجی فارسی زبان قرار گرفته و در گرداب دشمنان فرو رفتند، اهتمام داشتند. 

پایان پیام/
منبع