» دسته‌بندی نشده » متفکرآزاد: عفو محکومان حوادث اخیر موجب ناکامی دشمنان شد/ تصمیم رهبر انقلاب در اوج اقتدار نظام

متفکرآزاد: عفو محکومان حوادث اخیر موجب ناکامی دشمنان شد/ تصمیم رهبر انقلاب در اوج اقتدار نظام

بهمن ۱۶, ۱۴۰۱ 0۰


روح‌الله متفکرآزاد نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به موافقت رهبر انقلاب با پیشنهاد رئیس قوه‌قضائیه مبنی بر عفو و تخفیف مجازات گسترده متهمان و محکومان اغتشاشات اخیر، گفت: اقدام حکیمانه، هوشمندانه و مبتنی بر حکمرانی الهی و عقلانی است و  نشان می‌دهد که برای ایشان اهمیت دارد که دشمن نتواند از جوانان و مردم ما یارگیری کند.

وی با بیان اینکه این اقدام رهبر معظم انقلاب رایحه خوبی از همدلی و یکپارچکی در کشور خواهد بود و مجددا دشمن را در رسیدن به اهدافش ناکام خواهد کرد، افزود: امیدواریم این عطر خوش رحمت در جامعه باعث نزدیک‌تر شدن دل‌های همگان به یکدیگر شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس با تأکید بر اینکه تصمیم و اقدام رهبر انقلاب بدان معناست که نظام در اوج اقتدار قرار دارد، گفت: وقتی نظام در اقتدار باشد می‌تواند رحمت خود را به نمایش بگذارد و امیدواریم این اتفاق منجر به بهبود شرایط کشور شود و متهمانی که مشمول عفو رهبری شده‌اند در جامعه به رشد کشور کمک کنند.

متفکرآزاد ادامه داد: مقام معظم رهبری در این تصمیم که منجر به رفع سوء‌اثر و سوء‍‌پیشینه محکومان و متهمان می‌شود، حتی به آینده جوانان فریب خورده که تحت تأثیر شرایط و جوسازی‌های رسانه‌های خارجی فارسی زبان قرار گرفته و در گرداب دشمنان فرو رفتند، اهتمام داشتند. 

پایان پیام/
منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×