» دسته‌بندی نشده » اجتماع باشکوه مردم گیلان در محکومیت اهانت به ساحت نورانی پیامبر(ص) در رشت برگزار شد

اجتماع باشکوه مردم گیلان در محکومیت اهانت به ساحت نورانی پیامبر(ص) در رشت برگزار شد

شهریور ۲۰, ۱۳۹۹ 3۰

به گزارش گیل سو، اجتماع باشکوه مردم مومن و ولایی استان گیلان در محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت نورانی قرآن کریم و رسول اکرم(ص) پیش از ظهر امروز با رعایت نکات بهداشتی در گلزار شهدای رشت برگزار شد.

مردم گیلان با حضور در این اجتماع به دشمنان اسلام ثابت کردند که با این اقدامات سخیف نه‌ تنها از محبوبیت پیامبراکرم‌(ص) و جاذبه اسلام بین بشریت کاسته نمی‌شود بلکه نشانه ضعف و درماندگی مستکبران و دشمنان دین است.

در این اجتماع که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد، شرکت‌کنندگان با سر دادن شعارهایی از جمله “لبیک بر محمد(ص)”، اقدام وقیحانه نشریه فرانسوی را محکوم کردند و از مسئولان نظام اسلامی خواستند که نسبت به این‌گونه اقدامات سخیف، موضع‌گیری قاطعانه داشته باشند.

امروز تمام جهان شاهد فریادهای حق‌طلبی و قاطعانه مسلمانان است که نشان می‌دهد نفرت پیروان ادیان توحیدی و مسلمان نسبت به کسانی‌که به کتاب مقدس قرآن کریم و ساحت نورانی پیامبراکرم(ص) اهانت کردند افزایش پیدا کرده است که تجمع میلیونی مسلمانان در پاکستان نشانگر آن است.

به گزارش تسنیم اجتماع مردم متدین و انقلابی گیلان در محکومیت اهانت وقیحانه به کلام‌الله مجید و ساحت قدسی پیامبراکرم (ص) همزمان با دیگر استان‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد و امروز در سایر استان‌های کشور نیز شاهد برگزاری این تجمعات قاطعانه خواهیم بود.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×