» دسته‌بندی نشده » دستورالعمل‌های بهداشتی و مراقبتی برای آغاز سال تحصیلی جدید اعمال می‌شود

دستورالعمل‌های بهداشتی و مراقبتی برای آغاز سال تحصیلی جدید اعمال می‌شود

شهریور ۱۵, ۱۳۹۹ 5۰

به گزارش گیل سو، ارسلان زارع امروز در حاشیه آیین بازگشایی مدارس و نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در جمع خبرنگاران ضمن تبریک بازگشایی مدارس اظهار داشت: معلمان امسال و همچنین سال گذشته در شرایط ویژه‌ای بار آموزشی کشور را به دوش کشیدند و اجازه ندادند که دانش آموزان به‌خاطر شیوع کرونا از تحصیل محروم شوند لذا از زحمات و تلاش‌های آنها قدردانی می‌کنم.

استاندار گیلان با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در حین آموزش دانش‌آموزان اتخاذ شده است بیان کرد: برای ادامه روند آموزشی در کشور نیازمند تلاش معلمان و اولیا دانش آموزان همچون گذشته هستیم و باید با همین شرایط به آموزش دانش آموزان بپردازیم.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به اینکه باید با لحاظ کردن تدابیر لازم جهت پیش بردن معیشت مردم با حفظ سلامتی آنها اقدام کنیم خاطرنشان کرد: اگر چه اقدامات لازم جهت حفظ سلامتی دانش آموزان در مدارس انجام شده است اما برای استمرار و تکمیل این فرآیند نیازمند همکاری اولیای دانش آموزان هستیم.

زارع از عملکرد خوب آموزش و پرورش کشور برای استمرار روند آموزشی در شرایط کرونایی خبر داد و ابراز داشت: حق مسلم هر دانش‌آموزی است که به آموزش با کیفیت و کامل دسترسی داشته باشد لذا باید بستر استفاده از فضای مجازی در حوزه آموزش را فراهم و کاستی‌های سامانه شاد را رفع کنیم.

وی با بیان اینکه بیش از ۳۶۰ هزار دانش‌آموز در مقاطع تحصیلی مختلف در سراسر استان گیلان آمادگی تحصیل دارند عنوان داشت: از مدیران و معلمان درخواست دارم که با برنامه‌ریزی مناسب و کامل از ایجاد هرگونه اختلال در روند آموزشی و از بین رفتن فرصت تحصیلی دانش‌آموزان جلوگیری کنند.

استاندار گیلان با ابراز امیدواری از داشتن سال تحصیلی جدید موفق برای دانش آموزان با توجه به اقدامات انجام شده در مدارس و راه‌اندازی شبکه شاد و رفع نواقص آن افزود: به اولیای دانش آموزان اطمینان خاطر می‌دهیم که تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی و مراقبتی با نظارت دقیق متولیان آموزشی در مدارس رعایت شده است.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×