» دسته‌بندی نشده » پروژه های انجام شده شهرداری کومله حاصل حمایت اعضای شورای شهر؛ پرداخت عوارض توسط مردم ، حمایت پیمانکاران و تلاش پرسنل است

پروژه های انجام شده شهرداری کومله حاصل حمایت اعضای شورای شهر؛ پرداخت عوارض توسط مردم ، حمایت پیمانکاران و تلاش پرسنل است

شهریور ۶, ۱۳۹۹ 6۰

به گزارش گیل سو،  همزمان با فرارسیدن هفته دولت پروژه های شهرداری کومله با اعتبار ۴میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان ، با حضور امام جمعه کومله، نماینده مردم شهرستان لنگرود، فرماندار و مسیولین شهرستان لنگرود افتتاح شد.

مایده هاشمی رییس شورای اسلامی شهر کومله ضمن قدردانی از شهردار پرتلاش، اقای منوچهر مهدی پور گفت : یکی از مهمترین برنامه های شورای پنجم محرومیت زدایی بوده است. امروز با کلنگ زنی خیابان طبیعت و آغاز به کار ان ، سه منطقه کشت سرا، لات محله و خشک سل به منطقه شهری متصل و بن بست دیرینه محدوده شهری کومله برداشته می شود.

در این مراسم شفقی فرماندار شهرستان لنگرود ضمن تبریک هفته دولت گفت : خیلی خوشحالم‌ که پس از مدت ها کشمکش و اختلافات موجود در شهر کومله، با ورود اقای مهدی پور و حمایت اعضای شورای شهر از ایشان شاهد همدلی و وفاق در بین مجموعه شهری کومله هستیم.

شفقی افزود: یقینا یک شهر زمانی موفق خواهد بود که مردم از یکسو، مدیریت شهری و عوامل اجرایی شهر از سوی دیگر در کنار هم باشند.در کنار هم میتوان شاهد ارامش و رفاه و شادی در شهر بود.

وی افزود: با توجه به تمام مسایل و مشکلاتی که در کشور وجود دارد در هفته دولت سال جاری ۱۱۷ پروژه با اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده که این میزان نسبت به سالهای گذشته رشد چشمگیری داشته است.

در این مراسم منوچهر مهدی پور شهردار کومله از افتتاح ۱۵ عنوان در قالب ۴۸ پروژه شهرداری در هفته دولت خبر داد و گفت: از اعضای شورای شهر کومله قدردانی میکنم که این فرصت را به من دادند تا در مدت ۹ ماه بتوانیم این میزان از پروژه ها را به بهره برداری برسانیم.

وی اظهار داشت: یقینا این حجم از کارهای انجام شده در این مدت کوتاه نشات گرفته از حمایت اعضای شورا، حمایت مردم از شهرداری با پرداخت به موقع عوارض شهرداری، تلاش پیمانکاران و نیروی خدوم شهرداری صورت پذیرفته و امیدواریم بتوانیم در زمان کوتاهی که از عمر مسیولیتم باقیمانده است با اجرای پروژه های بهتر ، رضایتمندی شهروندان را کسب نماییم.

شهردار کومله اهم پروژه های شهرداری را ، روکش آسفالت کوچه های سطح شهر؛ زیرسازی کوچه های خاکی شهر ،لوله گذاری جهت دفع آبهای سطحی، جدول گذاری خیابان ها، پیاده روسازی و نوسازی پیاده روهای دو طرف خیابان ، زیباسازی سیمای شهری، رنگ آمیزی جداول و دیوارنگاری سطح شهر عنوان نمود.

مهدی پور در ادامه افزود: نوسازی ساختمان اداری شهرداری، تخریب ۴باب مغازه فرسوده جنب مسجد جامع، کلنگ زنی خیابان طبیعت جهت جهت اتصال سه منطقه خشک سل و لات محله و کشت سرا به محدوده شهری جهت رونق شهر کومله و همچنین بازگشایی خیابان منتهی به مجتمع نگین سبز به سمت اطاقور بخشی از پروژه های هفته دولت شهرداری کومله می باشد.

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×