» دسته‌بندی نشده » افتتاح مرکز تفریحی و اسکله قایقرانی در محوطه پل خشتی/آمادگی برای جذب سرمایه گذار جهت واگذاری استخرهای پارک فجر 

افتتاح مرکز تفریحی و اسکله قایقرانی در محوطه پل خشتی/آمادگی برای جذب سرمایه گذار جهت واگذاری استخرهای پارک فجر 

خرداد ۲۷, ۱۳۹۹ 9۰

به گزارش گیل سو، اولین کنفرانس خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود در سال ۹۹، در اخرین روزهای خرداد با حضور جمعی از خبرنگاران استان گیلان برگزار شد.
در این مراسم رجایی شهردار لنگرود ضمن قدردانی از اصحاب رسانه جهت اطلاع رسانی اخبار مسیولین به مردم و همچنین انتقال درخواست های شهروندان به مسیولین گفت: رویکرد مجموعه شهرداری و اعضای دوره پنجم شورای اسلامی لنگرود از همان ابتدا، رویکرد تعامل محور با خبرنگاران بوده و در عمل نیز این ارتباط صمیمانه مشهود بوده است.
* قدردانی استاندار از اقدامات شهرداری لنگرود در بحران کرونا
رجایی بیان داشت: اغاز سال ۹۹ را با بحران کرونا اغاز کردیم.اقدامات مجموعه شهرداری در بحران کرونا انقدر وسیع بوده که در جلسه مشترک فرمانداران و شهرداران با استاندار، از سه شهر لنگرود و لاهیجان و انزلی به عنوان شهرداران برترو پیشگام در بحث کرونا تقدیر به عمل امد.
وی گفت پس از مدیریت کرونا، سعی نمودیم با سرعت بالایی عملیات عمرانی را در زمینه های مختلف آغاز نماییم.ادامه نهَضت اسفالت گویای این امر است.
* ادامه نهضت اسفالت 
رجایی شهردار لنگرود به وضعیت اسفناک اسفالت معابر اصلی و کوچه ها درسالهای پیش اشاره و گفت: با آغاز  پنجمین دوره شورای اسلامی شهر لنگرود،  عزم جدی مجموعه شهرداری لنگرود تحقق ارزوی دیرینه و حقوق اولیه شهروندان لنگرود برای داشتن اسفالت مناسب و راه عبور و مرور مناسب بوده است.نهضت اسفالت را  از خیابان های ابگیر در سالهای گذشته اغاز کردیم و امسال نیز اسفالت ۱۰ هزار متر مربع در دستور کار قرار گرفت که تا به امروز ۷۰ هزار متر مربع ان انجام شده است.
رجای اسفالت و روکش خیابان دکتر جعفری، شهید اکبری، شهیدان منفرد( کوچه بهمنی) ، انزلی محله از ابتدای جاده صدر محله، کوچه مقداد ، بخارایی کاسگر محله و .. را بخشی از مهمترین خیابان های اسفالت شده در همین مدت اندک  عنوان نمود و اعتبار این حجم از اسفالت را ۱۰ میلیارد تومان برشمرد که مقداری از ان تامین اعتبار شده است.
*احداث مرکز تفریحی و اسکله قایق رانی 
رجایی در ادامه از احداث یک مرکز تفریحی در جوار پل خشتی لنگرود خبر داد و گفت: در همان محل اسکله قایق سواری نیز احداث میشود  تا پس از اتمام لایروبی رودخانه توسط دستگاه پیشرفته، آرزوی بزرگ مردم برای قایق سواری پس از سالها تحقق یابد.
* افتتاح المان میدان اصلی شهر تا ماه اینده 
وی اظهار داشت :  اصلاح خیابان شهید اسدآبادی، دیوار چینی روبروی مدرسه کوثر،  اصلاح پیاده رو میدان اصلی شهر و همچنین  نصب المان میدان اصلی شهر به  زودی  آغاز می‌شود.
* ساخت زمین استاندار والیبال ساحلی 
شهردار لنگرود با توجه به اهمیت موضوع ورزش بیان داشت:  در حوزه ورزش در سال گذشته اقدامات زیادی صورت گرفت و امسال نیز به دنبال افزایش سرانه فضای ورزشی هستیم.افتتاح زمین چمن مصنوعی در روبروی بقعه اقا سید محمد کیاکلایه و وهمچنین  آغاز به ساخت  یک زمین استاندارد والیبال ساحلی در حاشیه پارک فجر و همچنین  بسکتبال خیابانی  از جمله اقدامات مجموعه شهرداری در حوزه ورزش می باشد.
وی با اشاره به کنارگذر درویشانبر اظهار کرد؛ احداث این مسیر پس از ۱۲ سال آغاز شده و درحال احداث پل هستیم که پس از اجرای پل با آسفالت مسیر یک خیابان بسیار زیبا از میدان شهید املاکی تا کشتارگاه سابق افتتاح خواهد شد و سبب کاهش بار ترافیک ورودی به داخل شهر می‌شود.
شهردار لنگرود با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد پروژه کارخانه کمپوست تکمیل شده، افزود: در فاز دوم احداث و نصب سوله در دستور کار است که انیدواریم  تا پایان سال ۹۹ شاهد اتمام پروژه بوده  و برای همیشه معضل دفن زباله را پایان دهیم.
شهردار لنگرود از پیگیری برای جذب سرمایه‌گذار در پارک فجر لنگرود خبر داد و گفت: شهرداری لنگرود امادگی لازم را برای حمایت و واگذاری استخرهای لنگرود به سرمایه گذار را داشته و از سرمایه گذاران استقبال می کند.
* حمایت همه جانبه مجموعه شهرستان از شهرداری لنگرود 
شهردار لنگرود در پایان سخنانش افزود: هر اقدامی که از سوی مجموعه شهرداری صورت پذیرفته عامل ان وحدت مجموعه شهرستان از جمله امام جمعه ، نماینده محترم، فرماندار و مسیولین شهرستان و همدلی و حمایت همه جانبه اعضای محترم شورای شهر لنگرود از مجموعه شهرداری لنگرود بوده است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×