به گزارش لنگرخبر، سید مهدی رجایی در جلسه تقدیر از تیم اطلاعات عمومی لنگرود ضمن عرض خوشامد، خدا قوت و خسته نباشید به همه عوامل زحمتکش برگزاری چنین رویداد فرهنگی که سبب مطرح‌شدن نام لنگرود در سطح کشور و رسانه ملی شد، این حضور در برنامه تلویزیونی را گامی اولیه در راستای معرفی لنگرود به‌عنوان یکی از مراکز پرورش استعدادهای درخشان علمی دانست و گفت: انتظار داریم دوستان مجموعه روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری انجام سایر برنامه‌های فرهنگی خصوصاً همین مسابقه اطلاعات عمومی را با همین جدیت فعلی پیگیری کرده و باقدرت و کیفیت بیشتری برگزار کنند.

رجایی افزود: در ابتدای حضور بنده در شهرداری، شاید برخی موافق انجام چنین برنامه‌هایی نبودند و آن را هزینه‌بردار و بی‌فایده می‌دانستند، ولی با حمایت و بها دادن به متصدیان این قبیل برنامه‌ها دیدیم که سرمایه‌گذاری در این حوزه چقدر مهم و اثربخش بوده است.

در مرحله بعد هدف‌گذاری ما این است که این مسابقه اطلاعات عمومی را به نام لنگرود برند سازی کنیم و آن را در همین شهر به روی آنتن زنده تلویزیون ببریم که تحقق آن دور از دسترس نیست.

غلامرضا منصفی “رئیس شورای شهر لنگرود ” نیز اظهار کرد: به‌نوبه خودم از طرف مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر از اعضای ۵ نفره تیم و همه عوامل مدیریتی پشت‌صحنه که امید شهر ما بودند و باعث ایجاد این شور فرهنگی در شهر شدند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

حقیقتاً این بازخوردهای مثبت از چنین برنامه‌هایی، انگیزه ما را برای برگزاری دوره جدید و برنامه مشابه فرهنگی دوچندان می‌کند و یقیناً شورا و شهرداری، همچون همیشه پشتیبان و حامی فعالیت‌های فرهنگی در هرکجای شهر، خصوصاً محلات مختلف خواهند بود.

مجید صبوحی “مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود ” نیز با تشکر از حمایت‌های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از برنامه‌های فرهنگی اجتماعی و تبریک به تیم اطلاعات عمومی شهرستان اعلام داشت: این پروسه یک‌ کار زیر بنایی بوده که بعد از گذشت چندین سال، فی الحال چنین ماحصلی داشته است. ایضاً هوش و توان ذهنی اعضای تیم شرکت‌کننده در مسابقه ایران خیلی بالاتر از آن چیزی است که در صداوسیما به نمایش درآمد و جوانان لنگرودی توان شرکت در مسابقات بزرگ‌تر را نیز دارند که جهت دستیابی به این هدف، یقیناً حمایت‌های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بسیار کلیدی و تأثیرگذار خواهد بود.

نکته بعدی که سبب افزایش برآیند برنامه‌های متعدد در سطح شهر می‌شود، باز گذاشتن دست مدیران فرهنگی و روابط عمومی در اجرا و پوشش چنین رویدادهای فرهنگی است که به‌خوبی توسط شهردار محترم و اعضای شورای شهر صورت گرفته است و از این بابت نیز از مهندس رجایی، ریاست محترم شورا و همه اعضای شورای اسلامی شهر تشکر و قدردانی می‌کنیم.

در انتهای جلسه نیز اعضای ۵ نفره تیم اطلاعات عمومی نیز ضمن تقدیر از حمایت مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر مطالبی را بیان کردند …

مهدی صابری سرگروه تیم:

* در ایام کرونا از فرصت قرنطینه و تعطیلات جهت افزایش آمادگی و حضور قدرتمندانه و هماهنگی بیشتر گروه استفاده کردیم.

* با تلاش همه اعضا موفق به کسب این نتیجه درخشان شدیم.

* از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های شهردار محترم و اعضای شورای شهر تشکر می‌کنیم، چراکه اگر همت و کمک جمعی وجود نداشت چنین نتیجه‌ای حاصل نمی‌شد.

زمان رضایی:

* نگاه مجموعه شهرداری و شورای شهر همیشه و علی‌الخصوص در سالیان اخیر یک نگاه فرهنگی بوده و این واقعاً جای تقدیر و تشکر دارد.

* ان شاالله با بهبود شرایط و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حمایت شهردار محترم و اعضای شورای شهر مجدداً از تابستان مسابقه اطلاعات عمومی را راه‌اندازی خواهیم کرد.

سید امیرحسین میرحق جو:

* این‌ نگاه و حمایت شهرداری از چنین برنامه‌های فرهنگی باعث شده جمع کثیری از جوانان و علاقه‌مندان به کتاب و مطالعه به این سمت گرایش پیدا کنند.

احد نداف پور:

* برگزاری مسابقه اطلاعات عمومی در لنگرود یک حرکت تک و نمونه‌ای است که در هیچ‌یک از شهرهای هم‌جوار شاهد آن نیستیم و این کار به مدت چهار سال متوالی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر و باقدرت در حال برگزاری است که باید از حمایت‌های شهردار محترم و اعضای شورای شهر تشکر کرد.

         

انتهای پیام/