» دسته‌بندی نشده » ۱۲.۶ هزار میلیارد تومان مطالبات وزارت بهداشت پرداخت شد

۱۲.۶ هزار میلیارد تومان مطالبات وزارت بهداشت پرداخت شد

فروردین ۳, ۱۳۹۹ 3۰

به گزارش گیل سو، مصطفی سالاری شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان رسول اکرم (ص) در جمع خبرنگاران با اشاره به ارائه دو نوع خدمات به ۴۳ میلیون بیمه شده از سوی سازمان تأمین اجتماعی، اظهار کرد: ارائه خدمات در ۷۷ بیمارستان و مراکز درمانی ملکی وابسته به این این سازمان یکی خدماتی است.

وی در ادامه به اعلام آمادگی بیش از ۳۰۰ مرکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی برای همکاری با دانشگاه علوم پزشکی در سراسر کشور اشاره کرد و افزود: یکی دیگر از مواردی که در این مدت دنبال شده خرید خدمات است که از همه مراکز درمانی انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه ارائه خدمات به عموم مردم در مراکز درمانی ملکی این سازمان، گفت: تمام این خدمات به صورت رایگان انجام شده است.

وی به پرداخت مطالبات وزارت بهداشت و درمان نیز اشاره و تصریح کرد: از تیرماه سال گذشته تا پایان اسفند ماه مبلغ ۱۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان مطالبات سازمان تأمین اجتماعی به وزارت بهداشت به صورت نقد و اسناد خزانه پرداخت شده است.

سالاری با بیان اینکه در سال گذشته تلاش شد پرداخت مطالبات به مراکز طرف قرارداد غیر دولتی نیز سرعت بیشتری داشته باشد، گفت: در همین راستا در سال گذشته با استفاده از منابع داخلی حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان پرداخت شد.

وی به ارتقای اعتبار دفترچه‌های درمانی بیش از ۴۳ میلیون بیمه شده سازمان تأمین اجتماعی اشاره و بیان کرد: با تقویت توان مالی خدمات رسانی نیز به عموم مردم افزایش می‌یابد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×