» دسته‌بندی نشده » گستردگی رسانه دشمن افزایش سیاه‌نمایی را به‌همراه دارد

گستردگی رسانه دشمن افزایش سیاه‌نمایی را به‌همراه دارد

دی ۱۰, ۱۳۹۷ 5۰

به گزارش گیل سو، محمدحسین صفارهرندی عصر امروز در مراسم بزرگداشت ۹ دی و روز بصیرت در مسجد جامع لنگرود با بیان اینکه فهم و شعور انقلابی و احساسات دینی این شهرستان را تحسین می‌کنم اظهار کرد: تا زمانی که جمهوری اسلامی متکی به این مردم انقلابی است ضمانت پایداری آن نیز پابرجا خواهد بود.

وی با بیان اینکه ۹ دی روز تجدید بیعتی آگاهانه با امامت و ولایت، امام حسین (ع) و ولی‌فقیه است گفت: عده‌ای در روز عاشورا به عزاداران و مساجد حمله‌ور شدند و جو را متشنج کردند و برخی در شعارهایشان از مخالف با امام حسین (ع) نیز دم می‌زدند‌.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  با بیان اینکه فتنه جسارت شیطانی که جرات بروز و حضور را نداشت آزاد کرد افزود: کسانی فتنه را ایجاد کردند که از داخل کشور بودند و نسبت به مردم و انقلاب خیانت کردند که رهبری هم از آنان به‌عنوان دوستان سابق یاد کرده است.

صفارهرندی با اشاره به تشدید حملات دشمن علیه ایران بیان کرد: گستردگی رسانه دشمن باعث شده تا سیاه نمایی‌ها بیشتر شود و برخی از راهنمایان دشمن خودی بودند که راه و چاه را به دشمن نشان دادند.

وی با بیان اینکه برخی در نیمه‌راه از مسیر انقلاب جدا شدند گفت: در روزنامه منتسب به دولت امروز کلمه‌ای درباره ۹ دی ننوشتند ولی درباره آشوب‌های دی‌ماه گذشته تیترهای گسترده‌ای زدند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن می‌خواهد ایام‌الله‌های انقلاب را به تیرگی بکشاند گفت: اگر به فتنه امان بدهیم با چهره جدیدی رخ نمایان می‌کند و نباید به آنان امان داد.

صفارهرندی با بیان اینکه خواستگاه فتنه دل‌های مریض است و فتنه همیشه وجود دارد افزود: زمانی فتنه نمایان می‌شود که افراد روشنگر و فعالان در گوشه‌ای بنشینند و از داخل عرصه دور باشند و آن روز پژواک فتنه رونمایی می‌شود.

وی با اشاره به لزوم مرور فتنه و رخدادهای آن تصریح کرد: همه آنانی که می‌خواهند در کشور آرامش داشته باشند نباید اجازه دهند که اراذلی مانند اوباش فتنه سردمدار شوند و این هیچ ربطی به حزب‌اللهی‌ها نداشته بلکه باید همه مردم هوشیار باشند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حزب الهی‌ها یک اقلیت هستند گفت: اکثریت جامعه مردمی هستند که باطناً مردم دین‌داری هستند و دغدغه اصلی آنان معیشت و زندگی آنان است و اگر فتنه جولان دار شود معیشت و زندگی مردم مانند کشورهای عراق و سوریه و یمن و غیره می‌شود.

صفارهرندی با اشاره به اینکه برجام تصمیمی بود که در کشور گرفته شد بیان کرد: رهبری از همان روز اول نسبت به مذاکره خوش‌بین نبودند و بارها تذکر دادند ولی اجازه دادند حال که تصمیم گرفتند آن را تجربه کنند که شاهد نتیجه آن نیز هستیم.

وی با اذعان به اینکه آمریکا اعلام کرده که ۲۱ هزار میلیارد دلار بدهی دارد افزود: لحظه‌به‌لحظه به بدهی آمریکا افزوده می‌شود این در حالی است که برخی در داخل چشم به آمریکا برای بهبود وضعیت اقتصادی دوخته‌اند که این بسیار تعجب‌آور است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برخی در توهم هستند که برای درست شدن اوضاع باید با آمریکا مذاکره کنند تصریح کرد: فتنه در خلوت بی‌خبری ما اتفاق می‌افتد و فتنه‌های آینده مقدمه ورود دشمن به خانه‌های ما است و برای مقابله با فتنه باید با هوشیاری سدبندی کرد.

صفارهرندی با بیان اینکه ایران با امنیت‌ترین کشور در جهان است گفت: ایران برای دفاع از خودش ۱۵ میلیارد دلار در طول این سال‌ها برای امنیت استفاده کرده ولی آمریکا هفت هزار میلیارد دلار در منطقه هزینه کرده ولی هیچ‌چیزی نیز در اختیار ندارد ولی همه شاهد ثبات در منطقه هستند.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×