به گزارش گیل سو، مرضیه عسگری، کارشناس رسانه و تحلیلگر اجتماعی و فرهنگی طی یادداشتی نوشت: یعنی اگر می‌خواهی کاری را مخفیانه انجام دهی، به فکر راه حل درستی باش نه اینکه کاری کنی که همگان متوجه شوند.

حکایتی رو حدود یکسال پیش وزارت کشور آغاز کرد بنام برگشت نیروهای ادارات دیگر به اصل خود، در گیلان هم کم و بیش چنین اقدامی صورت گرفت، اما میدونید خب، همیشه تبصره برای برخی‌ها وجود داره، گفتن از تبصره ۶ درصدی‌ها که بقول فوتبالیا ۶ تایی‌ها میشه استفاده کرد، حالا نیست عملکرد قابل قبولی داشتن اونا شدن جز ۶تایی‌ها!

حالا بماند این بندگان خدا برای ماندگاریشون چه مرارت‌ها که نکشیدن، شنیده شده یکیشون رفته دم در خونه فلان معاون رییس جمهورم نشسته تا بالاخره زیر برگه ۶تاییش رو امضا گرفته!

آقای استاندار ما قدردان زحمات شما هستیم اما توصیه این نگارنده به شما این هست که همانند استاندار سابق خود را مدیون مردم گیلان نکنید، هنوز بحث حضور برخی بخشداران که حتی یک روز سابقه حضور در عرصه اداری رانداشتند تمام نشده و اگر هم قرار بود بشود چرا فقط از هم حزبی ها…!؟ که همین خود جای بحث دارد و نشان میدهد اگر قرار است در این کشور کاری بشود می‌توان قانون را در #حد_بی_قانونی هم خم کرد.

لطفا این ۶تایی‌ها را در همان مقر فرماندهی نگهداری بفرمایید تا دولت به پایان برسد و ما هم بگوییم درست است آقای زارع با معرفی استاندار سابق بر کرسی نشست اما مسیر وی را در پیش نگرفت و حالا آن چند نفر که لقب ۶تایی را گرفتن بر وی بعنوان کارشناس تحمیل شدند و قطعا بیشتر از آن ادامه داده شود، می‌شود #حمایتهای_یکسویه و #تبعیض_آمیز که نشود بهتر است چرا که حداقل نامی نیک از شما بیادگار خواهد ماند.

اخیرا شنیده شده آن آقایان برای کرسی‌های مختلفی چون معاونت عمرانی یکی از فرماندای‌ها و یکی دیگر منطقه آزاذ انزلی‌خیز برداشته‌اند که هر دو متاسفانه بشدت در کرسی‌ای که حاضر بودند حرف و حدیث‌های فراوانی دارند که قطعا باید جوابگوی آن باشند، تایید استاندار بر نقل انتقال هم می‌تواند مهر تاییدی باشد بر حمایت دولت از عملکرد نادرست آن‌ها که نارضایتی فراوانی را برجای داشته است. ناخودآکاه به یاد این شعر در قامت آن افراد از حضرت حافظ افتادم تا به پایان رسانم این مقال را

تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم
از که می‌نالی و فریاد چرا می‌داری
حافظ از پادشهان پایه به خدمت طلبند
سعی نابرده چه امید عطا می‌داری

انتهای پیام/