» آخرین اخبار » گیلان » عدم تکمیل استادیوم پوریای ولی داد هواداران چوکا را درآورد + فیلم
عدم تکمیل استادیوم پوریای ولی داد هواداران چوکا را درآورد + فیلم

عدم تکمیل استادیوم پوریای ولی داد هواداران چوکا را درآورد + فیلم

شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ 0۰

به گزارش خبرگزاری فارس از تالش، مراسم معارفه سرپرست و عوامل باشگاه چوکای تالش روز گذشته در حالی با حضور مالک باشگاه و مسؤولین شهرستانی و استانی برگزار شد که پیش از آن برخی هواداران از تحریم و اعتراض به برگزاری این مراسم خبر داده بودند. 

از جمله مهمترین حاشیه‌های این مراسم اعتراض ده‌ها تن از هواداران به مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در پی‌عدم تجهیز استادیوم پوریای ولی بود، این هواداران اعتقاد دارند که یکی از اصلی‌ترین دلایل سقوط این تیم به دسته دوم از دست دادن امتیاز میزبانی بود. 

فشار هواداران و افزایش اعتراضات موجب شد که مریم بخشی به میان هواداران رفته و از نزدیک با به گفتگو با آنان بپردازد. 

بخشی پس از گفت‌وگو با هواداران معترض و بیان برخی مشکلات پیش‌روی بازسازی استادیوم پوریای ولی تالش به آنان قول مساعد جهت تسریع در امر آماده‌سازی استادیوم تالش تا هفته تربیت بدنی را داد. 

همچنین قول قهرمانی و استفاده از چهره‌های بومی بعنوان اعضای هیئت مدیره و عوامل باشگاه از دیگر خواسته‌های هواداران این تیم از مالک و سرپرست جدید باشگاه چوکا بود. 

مالک باشگاه چوکای تالش و علی نظرمحمدی سرمربی این تیم با حضور در بین هواداران معترض با آنان به گفت‌وگو پرداخته و مدعی شدند که تمام تلاش و برنامه‌ریزی خود را در جهت صعود تیم چوکای تالش به کار خواهند بست. 

نامداری با تاکید به تلاش‌ها و چشم‌انداز ساله برای صعود تیم چوکا به لیگ برتر، اما یادآور شد هیچ چیز در فوتبال قابل پیش بینی نیست و نمی‌شود قول قطعی جهت قهرمانی در فصل پیش رو داد. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×