به گزارش گیل سو، مهدی پارسا امروز در جمع خبرنگاران با تقدیر از تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر اصحاب رسانه در جهت آموزش، اطلاع رسانی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: رسانه ها در تمامی ابعاد بازوان پرتوان مردم و مسوولان بوده اند و در بحران ها این همیاری ها در اوج بوده است.

وی با بیان اینکه تولید فرآورده‌های خبری طی یک ماه اخیر از سوی رسانه ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته مضاعف بوده، افزود: اصحاب رسانه و‌ جراید از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون و یقینا تا رخت بر بستن کامل آن پای کار بوده و تولید اخبار و فراوردهای خبری مرتبط با آن مضاعف و قابل تحسین بوده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان از راه اندازی پویشی با محوریت اصحاب رسانه و کادر درمان خبر داد و گفت: به منظور امیدافزایی در کادر درمان، همراهی بیش از پیش مردم و تمکین آنها نسبت به هشدار های بهداشتی از جمله در خانه ماندن، پویشی با عنوان «سین سلامتی با حافظان سلامت» در گیلان راه اندازی شده است.

پارسا در تشریح جزئیات این پویش سلامت محور، افزود: در این پویش از تمامی ارکان سلامت نظیر پزشکان، پرستاران، بهورزان، نیروهای خدماتی و انتظامی خواسته شده تا با تهیه یک ویدیو یک دقیقه ای از خود در بالین بیماران یا در حین فعالیت در حوزه درمان، لحظه تحویل سال را با دیگران به اشتراک بگذارند.

وی با بیان اینکه تولیدات در این پویش باید یا به شماره ۰۹۳۷۰۰۵۷۰۵۲ ارسال شود، گفت: علاقه مندان برای شرکت در این پویش می تواند تا دوم فروردین تولیدات خود را ارسال کنند تا برای انتشار در اختیار اصحاب رسانه قرار بگیرد.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به خدمات بی شائبه کادر درمان و حوزه سلامت استان، خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس منحوس و مهاجم کرونا در گیلان، کادر سلامت استان بی دریغ و با تمام قوا و مضاعف در خدمت مردم و بیماران بوده اند که این خدمت بی منت آنها در تاریخ جاودانه خواهد شد.

پارسا با بیان اینکه امروز هر یک از شهروندان و کادر درمانی استان باید یک رسانه باشند، تصریح کرد: در شرایط جنگی کنونی ما نیاز به تلاش فردی داشته و هر گیلانی باید خود را مامور مبارزه و مقابله با بیماری کرونا در کنار دستگاههای خدمات رسان بداند.

انتهای پیام/