» آخرین اخبار » گیلان » استارت قدرتمند شهرداری آستارا برای صعود به لیگ برتر
استارت قدرتمند شهرداری آستارا برای صعود به لیگ برتر

استارت قدرتمند شهرداری آستارا برای صعود به لیگ برتر

شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ 0۰

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت ، تیم فوتبال شهرداری آستارا نماینده فوتبال گیلان در لیگ آزادگان با دو بازیکن فصل قبل خود تمدید کرد و با یک بازیکن جدید قرار داد بست .

پیش از این فرشاد پیوس با قراردادی یک ساله به عنوان سرمربی جدید تیم شهرداری آستارا انتخاب شده و بازیکنان با نظر وی به تیم اضافه می‌شوند.

محمد ابراهیم رضا زاده هافبک، محمد آزاذ طلب مدافع بازیکنان فصل گذشته و حبیب افرا بازیکن جدید شهرداری آستارا است.

محمد ابراهیم رضازاده هافبک فصل گذشته تیم شهرداری آستارا با حضور در دفتر باشگاه قرارداد خود را بمدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

رضازاده سومین فصل حضور خود را در تیم شهرداری آستارا تجربه خواهد کرد.

محمد آزاد طلب مدافع فصل گذشته تیم شهرداری آستارا هم  با حضور در دفتر باشگاه قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

 آزادطلب چهارمین فصل حضور خود را در تیم شهرداری آستارا تجربه خواهد کرد.

حبیب افرا اولین خرید شهرداری آستارا

حبیب افرا مدافع فصل گذشته تیم شهرداری بندرعباس با حضور در دفتر باشگاه با عقد قراردادی رسمی به مدت یک فصل به تیم شهرداری آستارا پیوست.

افرا سابقه بازی در تیم‌های شهرداری بندرعباس، ویستا توربین تهران، چوکا تالش، سردار بوکان و شهرداری تبریز را در کارنامه دارد.

به گزارش فارس، شهرداری آستارا فصل گذشته تا هفته ماقبل پایانی خطر سقوط تهدیدش می‌کرد تیمی که در نیم فصل اول قهرمان شد، ولی  با پیروزی پرگل مقابل گل ریحان البرز بقای خود را در مسابقات تضمین کرد و حالا سرنوشت جدیدی را با فرشاد پیوس دنبال خواهد کرد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷


به این نوشته امتیاز بدهید!

farsnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×