» دسته‌بندی نشده » افتتاح پروژه های مخابراتی شهرستان لنگرودبا حضور فرماندار در یوم الله دهه فجر

افتتاح پروژه های مخابراتی شهرستان لنگرودبا حضور فرماندار در یوم الله دهه فجر

بهمن ۱۴, ۱۳۹۸ 6۰

بهگزارش گیل سو، همزمان با فرارسیدن یوم الله دهه فجر پروژه های مخابراتی شهرستان لنگرود با حضور فرماندار و مسیولین شهرستان لنگرود به بهره برداری رسید.

در این مراسم هاشمی رییس اداره مخابرات شهرستان لنگرود ضمن تبریک یوم الله دهه فجر به معرفی پروژه های مخابراتی شهرستان لنگرود پرداخت و گفت: نصب ۹ عدد کافوهای نوری با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در مناطق حسین اباد، کوشالشاد، جاده لیلاکوه،خیابان ازموده، مسکن مهر فاز ۱ و ۲، شلمان، یعقوبیه و اطاقور انجام شده است.

هاشمی به خصوصیات کافوهای نوری اشاره کرد و گفت: این کافوها به صورت یک مخابرات کوچک در مناطق مختلف نصب شده و با دارا بودن ۱۰۰۰شماره از طریق فیبر نوری باعث ارتقاء خطوط مخابراتی و اینترنتی ان منطقه می شود.

وی در ادامه بیان داشت: نصب و افتتاح ۵ سایت مخابراتی(BTS) همراه اول با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال از جمله پروژه های مخابراتی شهرستان لنگرود بوده که جهت ارتقاء انتن دهی و پوشش اینترنت در نقاطی همچون الوغفک، گالشکلام، رادارکومله،چاف و چمخاله نصب گردیده است.

هاشمی رییس اداره مخابرات شهرستان لنگرود اظهار داشت: نصب سایت های مخابراتی (BTS)همراه اول با حمایت ویژه نماینده محترم شهرستان و با حضور وزیر کشور در لنگرود تنها در شهرستان لنگرود نصب گردیده است. ۱۰ سایت مخابراتی همراه اول دیگر نیز اماده شده و بزودی پس تعیین زمین مناسب نصب و به بهره برداری می رسد.

خبرنگار: فاطمه مشفق

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×