» آخرین اخبار » فناوری » ابزار جدید انتقال دیتای فیس‌بوک خروج از این شبکه اجتماعی را آسان‌تر کرد
ابزار جدید انتقال دیتای فیس‌بوک خروج از این شبکه اجتماعی را آسان‌تر کرد

ابزار جدید انتقال دیتای فیس‌بوک خروج از این شبکه اجتماعی را آسان‌تر کرد

مرداد ۲۴, ۱۴۰۰ 0۰

فیس‌بوک اعلام کرد که ابزار Transfer Your Information خود را بازسازی کرده است تا کاربران موبایل آسانتر بتوانند داده‌هایشان را از این وبسایت انتقال دهند. همچنین، فیس‌بوک در حال افزودن پشتیبانی برای دو مقصد دیگر است: Photobucket و Google Calendar. اکنون فیس‌بوک برای کاربران امکان اطلاعات Event به خارج از این وبسایت را نیز فراهم آورده است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از اسلش‌گیر، فیس‌بوک اعلام کرد که ابزار Transfer Your Information «کاملا بازسازی شده است» تا استفاده از آن آسانتر شده و شهودی‌تر شود. در توئیتر، الکساندرو ویوسا از شرکت فیس‌بوک توضیح داد که این بازطراحی با در نظر داشتن کاربران موبایل انجام شده است، چرا که به گفته وی «۹۸.۳% از کاربران فیس‌بوک در زمان دسترسی به این پلتفرم در حال استفاده از دستگاه‌های موبایل هستند».
 
فیس‌بوک می‌گوید که کاربران اکنون می‌توانند در آن واحد انتقال‌های متعددی را به یک مقصد واحد آغاز کنند. این شرکت همچنین فیلترهایی ارائه کرده است که این امکان را فراهم می‌آورد که فیلترها در زمان انتخاب داده‌ها برای انتقال به شکلی اختصاصی‌تر عمل کنند، و نهایتا، این ابزار جدید می‌تواند دیدن وضعیت هر انتقال در حال انجام را آسانتر کند.
 

شما می‌توانید ابزار بازطراحی شده Transfer Your Information را با رفتن به تنظیمات فیس‌بوک، انتخاب «اطلاعات فیس‌بوک شما»، و سپس انتخاب «انتقال یک نسخه از اطلاعات‌تان» بیابید. افزودن Google Calendar به عنوان یک مقصد انتقال و Events به عنوان داده‌های قابل انتقال تغییرات بزرگی به شمار می‌رود چرا که اساسا برای کاربران فیس‌بوک امکان همگام (سینک) نگه داشتن اطلاعات Events با Google Calendar را فراهم می‌آورد. برای برخی از کاربران، Events می‌تواند مانع نهایی برای حذف اکانت فیس‌بوکشان بوده باشد، که به این ترتیب این مشکل حل شد.
 
در مقام قیاس، افزودن Photobucket به عنوان یک مقصد انتقال آنچنان هیجان‌انگیز نیست، ولی به هر حال همیشه داشتن گزینه‌های جایگزین برای ذخیره کردن عکسها ایده خوبی است. این گزینه‌های جدید انتقال قاعدتا هم‌اکنون قابل دسترسی شده‌اند، از اینرو اگر شما یک کاربر Google Calendar هستید که به دنبال یکدست کردن اطلاعات رویداد آتی‌تان هستید، حتما این قابلیت جدید را تست کنید. 
 

به این نوشته امتیاز بدهید!

ایتنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×