» دسته‌بندی نشده » بهره‌برداری از ۱۰ پروژه شهرداری رضوانشهر در سومین روز از دهه فجر ۹۸

بهره‌برداری از ۱۰ پروژه شهرداری رضوانشهر در سومین روز از دهه فجر ۹۸

بهمن ۱۴, ۱۳۹۸ 5۰

به گزارش گیل سو، به مناسبت ایام دهه مبارک فجر، ۱۰ پروژه شهرداری رضوانشهر به صورت هم‌زمان با حضور فرماندار، دادستان، شهردار، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی، اعضای شورای شهر و روسای ادارات این شهرستان افتتاح گردید.

شهردار رضوانشهر در این مراسم بیان داشت: مجموعه مدیریت شهری رضوانشهر در اجرای پروژه‌های عمرانی خود بر عدالت در توزیع پروژه‌ها و نیز تمرکز بیشتر بر بخش‌های کمتر برخوردار تأکید فراوان دارد که نمونه‌های بارز آن اصلاح وضعیت خیابان سردار جنگل، پیاده راه خیابان شهید رجایی، فرش آسفالت خیابان‌های شهید بهشتی و شهید باهنر می‌باشد که مبین این نگاه ویژه می‌باشد.

مازیار صفائی افزود: در مراسم امروز ده پروژه شهرداری شامل ساخت پیاده راه سلامت، احداث بلوار سردار جنگل، المان‌های شهری، لوله‌گذاری جمع‌آوری آب‌های سطحی در ۵ نقطه، فرش موزاییک خیابان امام خمینی، سنگفرش ورودی کوچه‌های منشعب از خیابان امام، احداث زمین بسکتبال خیابانی با بهره‌مندی از منابع داخلی شهرداری افتتاح می‌گردد.

ایشان در پایان ضمن تشکر از حمایت‌های بی‌دریغ مهدی مظفری فرماندار شهرستان و اعضای شورای شهر و مساعدت‌های مسئولانه مدیران قضائی شهرستان گفت: امروز به نمایندگی از پرسنل صف و ستاد شهرداری نتایج تلاش‌های همکاران سخت‌کوش و بی‌ادعای خود را به شما گزارش می‌دهم.

مهدی مظفری فرماندار شهرستان رضوانشهر ضمن ارج نهادن خدمات شهرداری و شورای اسلامی شهر افزود:

شهروندان برای تسریع درروند عمران و آبادانی، پیشرفت و رونق همه‌جانبه و پایدار شهر به مدیریت شهری کمک کنند. وی افتتاح پروژه‌های شهرداری را هدیه‌ای از سوی دولت تدبیر و امید به شهروندان شریف رضوانشهر دانست‌.

در پایان مراسم به پیشنهاد فرماندار شهرستان و به پاسداشت خدمات پرسنل شهرداری، افتتاح پیاده راه سلامت با دستان یکی از پرسنل خدمات شهری صورت گرفت.

از نکات برجسته این مراسم حضور خودجوش شهروندان در کنار مدیران شهرستان و تقدیر پدر یکی از شهدای شهرستان از مجموعه مدیریت شهری بود.

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×