» دسته‌بندی نشده » میزبانی لنگرود در مسابقات والیبال لیگ زیرگروه کشور

میزبانی لنگرود در مسابقات والیبال لیگ زیرگروه کشور

بهمن ۱۴, ۱۳۹۸ 4۰

رئیس هیئت والیبال لنگرود در گفت و گو با گیل سو از میزبانی لنگرود در برگزاری دور نهایی مسابقات والیبال لیگ زیرگروه کشور در آینده نزدیک خبر داد.

وی با بیان اینکه بازی‌ها به‌صورت دوره‌ای و متمرکز در سه دوره برگزار می‌شود بیان داشت: ما به فدراسیون والیبال درخواست داده‌ایم تا دور نهایی آن به میزبانی شهرستان لنگرود برگزار شود.

فرامرز حسندوست خاطرنشان کرد: در تیرماه ۹۷ میزبان مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور با حضور ۱۷ تیم حضور بودیم و همه تیم‌ها از نحوه برگزاری و میزبانی ما بسیار راضی بودند و حتی رئیس سازمان لیگ و سرمربی تیم ملی نوجوانان نیز بارها به این مسئله اذعان داشتند ازاین‌رو برنامه‌ریزی کردیم تا دور نهایی مسابقات لیگ زیرگروه کشور در لنگرود برگزار شود.

وی سپس به موقعیت تیم والیبال شهرداری لنگرود اشاره کرد و افزود: تیم والیبال شهرداری لنگرود سال گذشته برای اولین بار در لیگ برتر استان موفق به کسب مقام قهرمانی شد که با توجه به نتایج خوبی که کسب نمودند، موافقت شد سال جاری در لیگ زیرگروه کشور تیم داشته باشد.

رئیس هیئت والیبال لنگرود که عضو شورای شهر لنگرود نیز می‌باشد یکی از دلایل موفقیت‌های والیبال لنگرود بخصوص تیم والیبال شهرداری لنگرود را حمایت همه‌جانبه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار این شهر عنوان نمود و اظهار داشت: بدون کمک مالی نمی‌توان کار انجام داد، شهردار جوان و ورزش دوست لنگرود، جناب آقای مهندس رجایی واقعاً از والیبال لنگرود حمایت کرده‌اند همچنین لازم است در اینجا از حمایت‌های همه‌جانبه اعضای محترم شورای اسلامی شهر لنگرود نیز قدردانی نمایم و البته جا دارد از نماینده محترم لنگرود در مجلس شورای اسلامی نیز که در جذب اسپانسر به ما کمک زیادی کردند، تشکر ویژه داشته باشم.
وی در ادامه از کمپینی تحت عنوان والیبالی‌های لنگرود خبر داد که جهت حمایت از والیبال شهرستان از اقشار مختلف مردم اعم از کاسبان، فرهنگیان، دانشجویان و افراد تحصیل کرد تشکیل‌شده است که در جهت پیشرفت رشته والیبال لنگرود فعالیت می‌کنند.

رئیس هیئت والیبال لنگرود اضافه کرد: بنده از سال ۹۶ این سمت را بر عهده گرفتم و تمام هدف ما ارتقاء این رشته می‌باشد.

حسندوست سپس در خصوص والیبال شهرداری لنگرود اظهار داشت: شهرداری لنگرود در رشته والیبال در همه رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان دارای تیم است.

وی با بیان اینکه تیم بزرگ‌سالان شهرداری لنگرود نیز با حضور سرمربی بومی، باتجربه و بین‌المللی از وضعیت بسیار خوبی برخوردار است، گفت: شهرستان لنگرود درحال حاضر به قطب اول والیبال گیلان تبدیل‌شده است.

رئیس هیئت والیبال لنگرود همچنین از تشکیل تیم والیبال شهرداری لنگرود در بخش بانوان در سطح کشور در سال آینده خبر داد.

حسندوست در ادامه به اهمیت ارتقاء سطح علمی مربیان و بازیکنان اشاره کرد و افزود: برای برگزاری کلاس‌هایی جهت افزایش سطح علمی مربیان و بازیکنان از فدراسیون والیبال قول مساعد گرفتیم و از آنجائی که جناب آقای شیرتری، سرمربی تیم والیبال شهرداری لنگرود که عضو کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال کشور نیز هستند به‌راحتی این مهم محقق خواهد شد.

حسندوست در ادامه این گفتگو به فعالیت مستمر باشگاه شهرداری لنگرود بخصوص در رشته والیبال اشاره کرد و افزود: آموزش والیبال به‌صورت پایه‌ای در این باشگاه در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان به‌صورت مستمر و زیر نظر مربیان مجرب و جوان انجام می‌گیرد، همچنین کانون‌های دیگری نیز زیر نظر بخش خصوصی آموزش والیبال را در شهرستان در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان دنبال می‌کنند که جای بسی خوشحالی است.

وی یادآور شد: بخش بانوان نیز از شرایط خوبی برخوردار است و والیبال بانوان در شهرهای لنگرود، شلمان و چاف و چمخاله فعال هستند.

رئیس هیئت والیبال لنگرود بیان داشت: در سال ۹۶ تیم والیبال بانوان لنگرود به مربیگری سرکار خانم شهدی که هم‌اکنون نایب‌رئیس هیئت والیبال لنگرود نیز هستند، نایب‌قهرمان لیگ برتر استان گیلان شد.

حسندوست ضمن تشکر از مدیران عامل سابق و فعلی باشگاه شهرداری لنگرود، مهندس علی شفیعی و ابراهیم حسن‌پور از وجود سالن بحران به‌عنوان مأمنی برای والیبالیست‌های لنگرود نام برد و افزود: خوشبختانه شهرداری لنگرود دارای یک سالن خوب و مجهز بنام سالن بحران است که در اختیار تمام رشته‌های ورزشی علی‌الخصوص والیبال و فوتسال قرار دارد.

وی در پایان ضمن تشکر از ریاست و پرسنل اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود اظهار داشت: هدف بنده و همه دوستانم در مجموعه والیبالی‌های لنگرود جدا از اینکه چه کسی رئیس هیئت والیبال باشد، ارتقا و پیشرفت روزافزون این رشته و تقویت روحیه اخلاق‌مداری در بین ورزشکاران است.

وی ابراز امیدواری نمود و افزود: با توسعه این رشته علاوه بر اینکه شاهد درخشش ورزشکاران لنگرودی در عرصه‌های مختلف مسابقات در سطوح استانی و ملی خواهیم بود بلکه حضور پرشور جوانان که فارغ از دغدغه‌های روزمره از تماشای مسابقات لذت می‌برند به ما غرور و شعف وافری می‌دهد.

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

gilsou24

خبرنگار و فعال رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×